Reference

Před měsícem jsem měla silnou žlučníkovou koliku, se kterou jsem se rozhodla nejít k lékaři ale zvládnout ji doma. Od největší bolesti mi pomohla NO-SPA, ledování a několik dnů přísné diety. Bolest odezněla, ale potíže přetrvávaly dále.

Manželův kamarád nám nabídl zapůjčení přístroje ElZapp. Po cca týdnu používání ElZappu potíže zmizely. Přístroj jsme vrátili a ihned jsme koupili svůj, který dále používám preventivně.

Zdeňka, Ostrava

Malu antenku RML A1 skusa manzel na plesen na nechte a tiez na zub funguje super. Ta vacsia RML A2 je bomba, fakt vsetky frekvencie na bolesti su priamo aplikovane a hned nastane ulava. Zatial mam len spokojnych klientov, chvala Bohu...

Ramaloop je skvělá věc, která s mým starým super ravo zapperem skvěle funguje. Pocituji to na sobě, kdy jsem použil dost programů a je mi po nich velmi dobře. Moc Vám držím pěsti při další práci pro skupinu osob, která v dnešní době už není zanedbatelná.

Ivo

RaMaLoop je skvělý přístroj. Nejvíce jej používám na noc, kdy nemusím držet sondy, a přesto se mohu zaprovat. Pomáhá mi při různých nemocech, neomezuje na pohybu. Jsem s ním naprosto spokojen. Přeji vše dobré a díky za super přístroj.

P. Sokol

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli neuvažujete o rozšíření rozsahu ElZappu? Jeden druh parazita má totiž rezonanční kmitočet těsně pod 1,4 MHz! Přístroj s touto frekvencí se v ČR dá koupit, ale v podstatně vyšší cenové hladině. Já jsem důchodce a vaše cenová nabídka mi vyhovuje. Je asi pravda, že pro běžného klienta kmitočtový rozsah do 1 MHz ElZappu stačí. Oceňuji, že nejnižší kmitočet ElZappu je pod 1 Hz.
Občas je to potřeba. Uvažuji o koupi vaší novinky, protože můj starý dobrý Super Ravo Zapper toho není schopen. Osobně řadu let používám SRZ a váš Ramaloop jako zesilovač a vysílač signálu. Přestože prvotní verze Ramaloopu byla v napájecí části velmi poruchová, musím pochválit dodatečnou technickou úpravu výrobku. Po provedené záruční opravě je i můj RaMaLoop 100 % spolehlivý.

Jirka

Jako nový uživatel RaMaLoop se dělím o pár vlastních poznatků k použití RML: Letošní nachlazení s náběhem na chřipku bych nazval - "procházka růžovým sadem". Zůstal jsem 4 dny v posteli a opakovaně jsem se "ozařoval" programem "chřipka/nachlazení". Vysledoval jsem, že se nemohu vypotit (jako by biorezonance potlačovala základní projevy nemoci). Dle zažitého mínění nelze nemoc "zlomit" bez vypocení, tak jsem na jeden den RML vynechal a horečka přišla okamžitě. Na ni zabral Paralen a vypocení. Po pouhých 4 dnech se cítím o 90% lépe, zůstává jen mírný průduškový kašel, který léčím čajem a kapkami. U horečky se mi objevil i obvyklý opar, který jsem 1x "osvítil" vlnami. Měl také o dost mírnější průběh než obvykle. Nevím co si o tom mám myslet. Takový průběh nachlazení jsem zažil poprvé v životě. Zdráhám se to na 100% přisoudit RML, neboť jsem letos při prvních příznacích zůstal doma v posteli a v klidu 4 dny poctivě proležel. Každopádně ale ty 4 dny marodování byly nezvykle pohodové. Možná to byl jen včasně zachycený náběh onemocnění, možná to díky fungujícímu imutnitnímu systému byl jen lehký průběh nemoci. Jsem VŠ pedagog s technickým zaměřením. Nechce se mi věřit, že toto rychlé uzdravení způsobil RaMaLoop...

M.A.

S Ramaloopem jsem spokojená já, rodina i přátelé, kteří si ho také zakoupili. Jede prakticky denodenně a noc co noc. Pomohl nám vyřešit mnoho zdravotních problémů. Z praxe mohu potvrdit, že nejlépe jdou odstranit bakterie, plísně. Viry se musí opakovaně. Parazity, pokud jsou drobnější, tak po týdnu plazmování=ano, ale velkých jsme se ani po týdnu nezbavili a museli jsme kombinovat s léčbou chemickou. Také se nám osvědčilo zamířit a přiblížit lampu na postižené místo. Pokud byla lampa puštěná do prostoru, tak jsme úlevu ten den nepocítili. Vozíme Ramaloop i na dovolené a mnohokrát se nám to vyplatilo. Hlavně když máme sebou děti. Tak například jsme zvládli: zánět středního ucha (Strept.pyogenes), zánět nehtového lůžka na palci u nohy (Candida+strept.pyogenes), angína, bolesti zubů, paradentoza, borelioza, průjmy... Dokonce jsme ani nemuseli k doktorům. Frekvence používám buď doporučené zapperem nebo mám F-scan comp. Poruchu jsme měli s micro USB (vstup pro nabíjení, který zapadl), ale po opravě je už v pořádku.

Jana

Dobrý den, děkuji za opravu RaMaLoopu, zase funguje jako předtím. Nedovedu si bez něj již život představit, používání je velice komfortní, rozsah nejsilnějšího záření do 2 metrů mi umožňuje vykonávat běžné domácí práce. Používám ho denně asi 3 hodiny. Věřím jeho účinnosti na zdraví. Řeším si průběžně své problémy. Ráda odzkouším Váš nový Zapper.

Irena

V květnu 2018 jsem si zakoupila přístroj ELZapp. Jsem moc ráda, že jej mám. Od té doby jsem neměla žádná antibiotika a vlastně jsem nepotřebovala ani žádné jiné léky. Po více než dvou letech se na Vás obracím s otázkou. Jak a kde lze získat frekvence, které léčí covid 19. Předem děkuji za odpověď a za radu.

S pozdravem Marie P.

RML A1 anténa obdélníková
- Snížení až odstranění akutních bolestí spojených s příznaky, které jsou spojeny s chronickými onemocněními. Snížení se projevuje ve všech soustavách těla, jako je: Kožní, Svalová, Kosterní, Kardiovaskulární, Trávicí, Dýchací, Vylučovací, Rozmnožovací, Endokrinní, Nervová, Smyslová, Imunitní, Lymfatická.
- Snížení až odstranění bolestí spojených s léčením poúrazových stavů.
- Snížení intenzity bolestí, v obou případech, může být na desetibodové stupnici od 1-10, kde 10 je nejvyšší bolest, způsobeno o celých 10 bodů, tedy do bezbolestného stavu.
- Účinná vzdálenost je 2 metry

RML A2 anténa kruhová Dělá totéž, jako obdélníková anténka, ale je účinnější. Potřebný čas na odstranění bolesti je poloviční, tedy do 30 minut,

Zkušenosti s přístrojem Plasmaloop stále dobré - je opravdu znát že je silnější než RamaLoop. Už jsem ho "musel" zapůjčit širší rodině a na vše byl účinný tak se těším až ho budu mít tak za týden zpět zpět a budu zase testovat na sobě :).

Radek S.

K RML: další úžasná zkušenost! Cca měsíc mne trápil zánět sezamových kůstek na levém chodidle pod palcem (mazal jsem Voltarenem (krátkodobá pomoc)). Už jsem byl rozhodnut jít na obstřik, pak jsem na to 2 dny pouštěl RML (program záněty-klouby). Úleva nepřišla hned, ale teď po týdnu je to o 90% lepší. Až zpětně si to uvědomuji. RML používám na žaludek (ale ne každodenně), funguje.

D.V.

Plasmaloop (PL) má proti RPZ velkou výhodu, a to ve váze. Jde o operativnost a manipulaci. Z technického pohledu jsem testoval PL u cca 20 klientů. Výsledky dopadly podle očekávání. Čas na aplikaci frekvencí jsem používal jako u RPZ. Ve vlastní aplikaci frekvencí nevidím rozdíly, ale u RPZ je směrování frekvencí stíněno jeho plechovou základnou. Praktický dosah PL do prostoru může proto zajistit stejnou aplikaci frekvecí pro větší počet klientů. Zde vidím velkou podobnost PL s Athonem. Přitom cena PL je výrazně nižší než u Athonu. Menší komplikace byly jen ze strany nastavování, ale to s Plasmaloopem nemá nic společného. Budicí Zapper nedovede nastavit desetiny Hz pod 1 Hz, což mi občas chybělo. Při spojení PL s Elzapem tento problém z podstaty věci odpadne.

D.R.

Dobrý den, přístroj Zapper a v současné době RaMaLoop udržuje naši rodinu ve vynikajícím zdravotním stavu. Dříve tomu tak nebylo.

S pozdravem Pavel L.

Dosud jsem používal RaMaLoop, protože mi vyhovuje jeho "bezkontaktní" působení. Zvažoval jsem nákup SUPER RAVO ZAPER, kde při propojení s RaMALoopem odpadá zdlouhavější nastavování frekvencí. (Vyzkoušeno). Možnost vyzkoušet si a provnat novinku ElZapp, před zakoupením SRZ, jsem s nadšením uvítal. SRZ je sice dobrá volba, ale ElZapp je určitě lepší. Velikost, váha, výdrž baterií, počet diagnóz, výměnná SD karta, atd. Shrnuto do dvou vět. Na dotykovém displeji ElZappu jednoduše zvolím proceduru, kterých je asi 1200 a připojený RaMaLoop začne automaticky "pracovat". Příjemnou možností je také pozastavení běžící procedury, které mi u SRZ velmi chybí. Ze sestavy ElZapp a RaMaLoop jsem doslova nadšen.

Pavel

S Ramaloopem a Zapperem pracuji velmi často, denně až několik hodin. Stejně jako Zapper ho používám nejen pro vlastní potřebu, ale v rámci mé práce. Zabývám se alternativní medicínou, výživou a masážemi. Také mám v oblibě používat Ramaloop zároveň s masáží klienta (klient má dvojí profit, přijímá masáž a zároveň pracuje Ramaloop na předem dohodnutých frekvencích) To, myslím si, je vynikající kombinace, kterou jsem si sama vymyslela!! :) O váš nový výrobek Zapper mám zájem.

Marika

Audioreference

A.