Reference

Jsem nováček v rezonanční frekvenční terapii. Ramaloop a elzapp II používám teprve pár týdnů, takže zkušenosti teprve sbírám. Mám i cívku RML A2, kterou jsem použila na nízkých frekvencích pro magnetoterapii při ischiasu. Průběh byl rozhodně mírnější než obvykle. Trpívám i na migrény a zde také cítím zlepšení, ale mám jej ještě krátce, tak testuji. Mám mysl otevřenou k alternativní léčbě.

L.M.

Jako dlouhodobější uživatelka SuperRavoZapperu a RamaLoopu s velkou aplikační cívkou (na celý rozsah frekvencí SRZ) mohu potvrdit, že pro toho, kdo nechce prosedět u lékaře hodiny a pečuje o své zdraví neprodleně, je to velice praktická pomůcka. Sestava mi pomáhá při mé práci, v mém osobním i rodinném životě. Biorezonance mi pomáhá okamžitě reagovat při prvních projevech nemoci, ale i chronických stavech a tak se nemoci účinně a rychle zbavit.

Léta jsem trpěla na opary i při sebemenší indispozici. Zapprování jsem poprvé vyzkoušela u své kamarádky. Na její dotaz, na jakých frekvencích si chci vyzkoušet účinnost SRZ, jsem neváhala. Věděla jsem, že se opary jsou onemocnění, které se jednoznačně viditelně projeví anebo v tomto případě projeví omezeně nebo se už neprojeví.

5 let jsem následně neměla opar. Od doby, kdy jsem začala používat tuto sestavu nevím, co jsou to antibiotika. Spojila se fyzika a biologie a výsledek je famózní. Děkuji.

M.H.

Super ravo Zapper ve spojení s Ramaloopem – používám již delší dobu. Mám též F-scan. Chci mít další anténu a nejnovější typ zapperu – Elzapp s větším výkonem na magnetoterapii. Mám po 40 letech v orchestru problémy s tenisovými lokty. O přednostech frekvenční terapie nemá smysl diskutovat. Mé manželce, která má dlouhé roky cukrovku a tím pádem silnou neuropatii, umožňuje spát bez použití uklidňujících léků. Jelikož hraji v divadelním orchestru – 60 lidí v jedné díře a mám nedobrou obrannou schopnost proti respiračním onemocněním, tak jsem byl vždy nemocný celou zimu. Pomocí zapperu a Ramaloopu jsem v klidu. Vše se zničí hned při prvních příznacích. A když je výjimečně potřeba, tak spolehlivě zapůsobí CDS. Když jsme si přivezli domů malinké kotě, tak cca po měsíci onemocnělo. Zřejmě parvoviroza. Veterinář se tvářil velmi starostlivě. Kočka nejedla, třásla se po celém těla a pro špatnou koordinaci třesoucích se svalů nemohla vůbec chodit. Po návratu, jsem spící kotě uložil do pelíšku a pustil přes ní opakovaně frekvence proti parvoviroze. Za dvě hodiny se vzbudila, opatrně došla k misce a začala - žrát. Druhý den ráno už lítala po bytě jak pometlo. Veterinář při kontrole nevěřil vlastním očí a chválil kotě, že má zřejmě výjimečnou obrany schopnost. O zapperu a ramaloopui jsem pomlčel.

Zdeněk K.

S Elzappem mám zkušenost několik let. Nyní jsem vyzkoušel nový ELZAPP II s anténou RML A3 a jsem nadšený. Všiml jsem si, že má nový dotykový displej s krásně rychlou odezvou. Přibyly možnosti nastavení amplitudy - Boost a Magnetic. Velmi se mi líbí kompaktnost při použití ELZAPP II jen s aplikační cívkou A3 pro nízké frekvence v režimu Magnetic.

K Elzappu používám i Ramaloop a mám s touto sestavou velmi dobré zkušenosti a výborné výsledky po celou dobu používání. Jsou to perfektní přístroje. Nedávno jsem se dočetl, že je třeba delších časů při použití Ramaloop, a to ještě více zvýšilo efektivitu. Moc děkuji za tyto přístroje a cenné informace k nim. Do budoucna mě láká přístroj Plasmaloop.

Co se týče hodnocení ROTOMAG. Používám ho relativně krátce - několik měsíců. Je to hezký malý přístroj, dá se nosit neustále u sebe v kapse i zapnutý. Baterie vydrží opravdu dlouho, nekontinuálně až dva dny. Pokud se vybije, dá se za velmi krátkou dobu znovu nabít, třeba i z power banky. Testoval jsem ho několikrát při bolesti hlavy. Bolest sice neustoupila hned, ale zmírnila se na snesitelnou a po nějaké době (několik hodin, podle okolností) sama i odezněla jen s podporou zvýšeného pití tekutin, t.j. bez nutnosti prášků. Ty dříve v některých případech byly potřebné. V zásadě se dá říci, že přiznaky bolesti hlavy mi ROTOMAG zmírňuje. Dále jsem ROTOMAG používal při zvýšené fizické aktivitě, například při stavění dětského hřiště. Musím říci, že se mi pracovalo celý den mnohem lépe radostněji a i s vyšší fyzickou zátěží jsem pociťoval mnohem méně únavy a ani mě nezačaly bolet záda jako občas dříve. Třeba je to placebo, ale i to se počítá. V jiných případech, když mě bolela záda z celodenního sezení, tak mě použití ROTOMAGu snížnilo bolest až do pozvolného odeznění. Na toto používám i uzemňování se, které také velmi pomáhá, viz kniha od Clinton Ober.

Jsem moc rád, že děláte tyto přístroje a přeji hodně uspěchů v jejich dalším rozvoji. S pozdravem a přáním krásných dnů.

Michal

Již mnoho let velmi pravidelně používám přístroj Ramaloop. Od dob elektrod a Super Ravo Zapperu je to velký pokrok. RaMaLoop funguje, o tom nemám jakékoli pochybnosti. Ve většině případů je problém neviditelný, někde uvnitř. Jeden z příkladů. Můj táta, 90 let, měl na čele ošklivý, asi ne rakovinový, nádor - velikost dvacetikoruny. Normálně by byl na vyříznutí. V jeho věku se tyto jizvy velmi špatně hojí, tak naše rozhodování bylo opravdu velmi zapeklité. Totálně jsem ho zlikvidoval RaMaLoopem během asi dvou měsíců. Teď je to už asi dva roky a nikde nic.

Miroslav K.

Vyzkoušeli jsme s manželem ElZapp II na různé bolestivé stavy pohybového aparátu, které se nenápadně objevují s přibývajícími lety. ElZap II v režimu magnetoterapie funguje neuvěřitelně rychle. Už po čtvrthodinovém působení bolest mizí. Není to asi náhrada operace, ale funguje to velmi dobře k utlumení bolesti. Místo prášků mi dnes stačí použít ElZapp II s anténkou RML-A3 v režimu magnetoterapie. Dříve jsme pro tento účel občas používali ElZapp a RaMaloop, ale práce s oběma přístroji v lůžku není příliš pohodlná. Použití prášků bylo rychlejší. ElZapp II je pro zmíněný typ problémů a jejich řešení ideální řešení. Na rozdíl od většiny farmak nemá vedlejší účinky a kontraindikace.

Martina

Před několika lety jsem onemocněla těžší nemocí, lékaři si se mnou nevěděli rady, přehazovali si mně jako pytel brambor. Začala jsem tedy hledat pomoc v alternativní medicíně a léčitelích. Stav se i přes různé jejich metody nezlepšoval, jen možná velmi málo. Až po třech letech trápení jsem potkala léčitelku a věštkyni Jarmilu Hamplovou, která mi dokázala pomoci a pomalu jsem se začala uzdravovat. Říkala mi ale, že mám v sobě spoustu patogenů, virů, plísní atd. a ona je neuměla vyčistit, pouze eliminovat na únosnější úroveň. Ještě jsem se necítila úplně zdravá, ale byla jsem vděčná za tak rapidní zlepšení stavu. Po pár letech mi řekla, že objevila plazmový generátor. To byla výhra mého života! Jezdila jsem do centra v Ostravě, kde mně postupně plasmovali, mají velmi profesionální znalosti a vědí jak postupovat - www.all4life.eu. Dnes jsem zdravá a mám Plasma Loop doma. Pomáhá nám neskutečně celé rodině a už i mým známým, kdy jeden kamarád přestal brát léky na revma. Mamince z dvou třetin zmizely bércové vředy, snížil se jí vysoký tlak atd. atd.. Jsme všichni zdravější. Jsem nesmírně vděčná.

Děkuji děkuji děkuji.

Lucie

Malu antenku RML A1 skusa manzel na plesen na nechte a tiez na zub funguje super. Ta vacsia RML A2 je bomba, fakt vsetky frekvencie na bolesti su priamo aplikovane a hned nastane ulava. Zatial mam len spokojnych klientov, chvala Bohu...

Ramaloop je skvělá věc, která s mým starým super ravo zapperem skvěle funguje. Pocituji to na sobě, kdy jsem použil dost programů a je mi po nich velmi dobře. Moc Vám držím pěsti při další práci pro skupinu osob, která v dnešní době už není zanedbatelná.

Ivo

RaMaLoop je skvělý přístroj. Nejvíce jej používám na noc, kdy nemusím držet sondy, a přesto se mohu zaprovat. Pomáhá mi při různých nemocech, neomezuje na pohybu. Jsem s ním naprosto spokojen. Přeji vše dobré a díky za super přístroj.

P. Sokol

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli neuvažujete o rozšíření rozsahu ElZappu? Jeden druh parazita má totiž rezonanční kmitočet těsně pod 1,4 MHz! Přístroj s touto frekvencí se v ČR dá koupit, ale v podstatně vyšší cenové hladině. Já jsem důchodce a vaše cenová nabídka mi vyhovuje. Je asi pravda, že pro běžného klienta kmitočtový rozsah do 1 MHz ElZappu stačí. Oceňuji, že nejnižší kmitočet ElZappu je pod 1 Hz.
Občas je to potřeba. Uvažuji o koupi vaší novinky, protože můj starý dobrý Super Ravo Zapper toho není schopen. Osobně řadu let používám SRZ a váš Ramaloop jako zesilovač a vysílač signálu. Přestože prvotní verze Ramaloopu byla v napájecí části velmi poruchová, musím pochválit dodatečnou technickou úpravu výrobku. Po provedené záruční opravě je i můj RaMaLoop 100 % spolehlivý.

Jirka

Jako nový uživatel RaMaLoop se dělím o pár vlastních poznatků k použití RML: Letošní nachlazení s náběhem na chřipku bych nazval - "procházka růžovým sadem". Zůstal jsem 4 dny v posteli a opakovaně jsem se "ozařoval" programem "chřipka/nachlazení". Vysledoval jsem, že se nemohu vypotit (jako by biorezonance potlačovala základní projevy nemoci). Dle zažitého mínění nelze nemoc "zlomit" bez vypocení, tak jsem na jeden den RML vynechal a horečka přišla okamžitě. Na ni zabral Paralen a vypocení. Po pouhých 4 dnech se cítím o 90% lépe, zůstává jen mírný průduškový kašel, který léčím čajem a kapkami. U horečky se mi objevil i obvyklý opar, který jsem 1x "osvítil" vlnami. Měl také o dost mírnější průběh než obvykle. Nevím co si o tom mám myslet. Takový průběh nachlazení jsem zažil poprvé v životě. Zdráhám se to na 100% přisoudit RML, neboť jsem letos při prvních příznacích zůstal doma v posteli a v klidu 4 dny poctivě proležel. Každopádně ale ty 4 dny marodování byly nezvykle pohodové. Možná to byl jen včasně zachycený náběh onemocnění, možná to díky fungujícímu imutnitnímu systému byl jen lehký průběh nemoci. Jsem VŠ pedagog s technickým zaměřením. Nechce se mi věřit, že toto rychlé uzdravení způsobil RaMaLoop...

M.A.

S Ramaloopem jsem spokojená já, rodina i přátelé, kteří si ho také zakoupili. Jede prakticky denodenně a noc co noc. Pomohl nám vyřešit mnoho zdravotních problémů. Z praxe mohu potvrdit, že nejlépe jdou odstranit bakterie, plísně. Viry se musí opakovaně. Parazity, pokud jsou drobnější, tak po týdnu plazmování=ano, ale velkých jsme se ani po týdnu nezbavili a museli jsme kombinovat s léčbou chemickou. Také se nám osvědčilo zamířit a přiblížit lampu na postižené místo. Pokud byla lampa puštěná do prostoru, tak jsme úlevu ten den nepocítili. Vozíme Ramaloop i na dovolené a mnohokrát se nám to vyplatilo. Hlavně když máme sebou děti. Tak například jsme zvládli: zánět středního ucha (Strept.pyogenes), zánět nehtového lůžka na palci u nohy (Candida+strept.pyogenes), angína, bolesti zubů, paradentoza, borelioza, průjmy... Dokonce jsme ani nemuseli k doktorům. Frekvence používám buď doporučené zapperem nebo mám F-scan comp. Poruchu jsme měli s micro USB (vstup pro nabíjení, který zapadl), ale po opravě je už v pořádku.

Jana

Dobrý den, děkuji za opravu RaMaLoopu, zase funguje jako předtím. Nedovedu si bez něj již život představit, používání je velice komfortní, rozsah nejsilnějšího záření do 2 metrů mi umožňuje vykonávat běžné domácí práce. Používám ho denně asi 3 hodiny. Věřím jeho účinnosti na zdraví. Řeším si průběžně své problémy. Ráda odzkouším Váš nový Zapper.

Irena

S Ramaloopem a Zapperem pracuji velmi často, denně až několik hodin. Stejně jako Zapper ho používám nejen pro vlastní potřebu, ale v rámci mé práce. Zabývám se alternativní medicínou, výživou a masážemi. Také mám v oblibě používat Ramaloop zároveň s masáží klienta (klient má dvojí profit, přijímá masáž a zároveň pracuje Ramaloop na předem dohodnutých frekvencích) To, myslím si, je vynikající kombinace, kterou jsem si sama vymyslela!! :) O váš nový výrobek Zapper mám zájem.

Marika

Jsem rád, že problematika rezonanční frekvenční terapie začíná čím dál více pronikat mezi lidi. Bohužel naše společnost je tak silně indoktrinovaná farmamafií, že používání alternativních metod je většinou lidí považováno za šarlatánství. Sám již několik let úspěšně používám CDS (oxid chloričitý) k léčení prakticky všeho. I toto je však velice silně "odborníky" potlačováno a většina známých lidi mě mají za blázna, když piju bělidlo.

Velice si vážím práce firmy BTV. Výsledky použití RaMaLoopu jsou viditelné prakticky okamžitě. Za dvacet minut jsem se zbavil desetiletých bolestí na srdci a plicích. Bravo! Reagují na to i naše kočky. U některých frekvencí si lehnou okolo antény a po přechodu na jinou frekvenci odcházejí. Poslední zážitek mám se zánětem ledvin. V osm hodin večer nesnesitelné bolesti v zádech a v kolenou, celou noc jsem prakticky prochodil. Nasadil jsem CDS a k tomu zapnul ElZapp s RaMaLoopem. V osm hodin ráno obrovská úleva a ve tři odpoledne jsem byl zcela zdráv (bez antibiotik jako v mém prvním případě). Není nad osobní zkušenost, kterou nemůže nikdo přeargumentovat.

Jiří B.

Moje skúsenosti s RamaLoop.

Pred 7 rokmi mi diagnostikovali roztrúsenú sklerózu. Začal som používať Super Ravo Zapper. Použitie s elektródami je trochu obmedzené, pretože pôsobenie je iba povrchové. Začiatkom roku som si kúpil RamaLoop. Bezkontaktne je to oveľa komfortnejšie, ale hlavne pôsobí do hĺbky tela. Dnes mi prišla aj doplnková anténa RML A2. Ďakujem a prajem všetkým užívateľom veľa zdravia.

Dalibor K.

Poznatky a hodnocení přístroje ROTOMAG při bolesti ramene a krku. Rotomag používám zatím asi jen 14 dní. Přikládal jsem si ho denně zezadu na krk na 10 minut při 130 Hz - přichycený šálou, takže ruce mám volné a mohu při tom dělat něco jiného. Postupně jsem ho posouval zleva doprava a shora dolů. Krkem už kroutím výborně, téměř stejně dobře jako za mlada. Ještě vyzkouším, co to udělá s mými karpálními tunely.

Petr H.

Zapper používám již cca 9 let a jsem za tu možnost moc vděčná. V situaci, kdy mi ve zdravotnictví nebyli schopni diagnostikovat běžnými vyšetřovacími a laboratorními metodami příčinu zdravotních problémů, snažili se tlumit jen příznaky, což ke zlepšení zdravot. stavu nevedlo a když mi začali někteří lékaři nabízet "řešení problémů" psychiatrem, sama jsem si vyhledala jiné možnosti diagnostiky a terapie. Nechala jsem se vyšetřit Oberonem ("biorezonanční spektrální analýza organizmu") a po vyhodnocení vyšetření odborníkem s praxí ve zdravotnictví a diagnostice patogenů v organizmu (příčiny mých zdravotních problémů) jsem nejdříve absolvovala terapii pomocí plazmového generátoru. Po nějaké době jsem si zakoupila Zapper, abych nemusela na terapii dojíždět. Díky jeho používání a likvidaci patogenů se náhle můj zdravotní stav velmi zlepšil! Přesto, že mám i zdravotnické vzdělání a jsem přesvědčena, že naše zdravotnictví je na vysoké úrovni, jsem moc ráda, že jsem se dostala i k možnosti tohoto způsobu diagnostiky a terapie. Dnes o to víc, že když začaly před dvěma lety (vždy zdravému a velmi aktivnímu) synovi náhle velké zdravotní problémy, byl rok v pracovní neschopnosti, lékaři ho posílali stále na nějaká vyšetření, ale stejně nebyla stanovena žádná diagnóza. Vykonával náročnou VŠ funkci v organizaci, kde s ním rozvázali pracovní poměr, jelikož nemohli čekat na jeho uzdravení, které se stále nedostavovalo. Když měl být odeslán na psychiatrii, protože nikdo nevěděl, co má léčit, jelikož mu nic nediagnostikovali, nechala jsem ho také vyšetřit Oberonem, kde byly diagnostikovány patogeny (m.j. herpes zoster, borelie, cytomegalovirus, candida robusta, askaridy). Počáteční léčba plazmovým generátorem - likvidace patogenů a poté Zapperem spolu s RaMaLoopem přinesla záhy výsledky. Tím, že se likvidovala příčina jeho potíží, se postupně začal uzdravovat a vracet opět ke svému běžnému způsobu života. Dnes je už přes rok v novém zaměstnání, spokojen, schopen vykonávat veškeré činnosti, jako kdykoliv před tím, vrátil se k původnímu plnohodnotnému způsobu života (a to bez jakékoliv diagnostiky zdravotních problémů a léčby ve zdravotnictví!).

Chci tímto způsobem poděkovat zejm. za to, že jsou lidé, kteří jsou schopni technicky dát dohromady a zprovoznit např. účinný plazmový generátor, Zapper, RaMaLoop a další potřebné přístroje pro likvidaci patogenů (viry, bakterie, plísně, paraziti...), které dosud ve zdravotnictví nejsou většinou schopni jako příčinu onemocnění ani diagnostikovat, natož pak léčit. Určitě by bylo přínosem, kdyby se tato (jednoduchá a zcela bezbolestná) možnost diagnostiky a terapie začala používat i ve zdravotnictví.

H. S.

Chtěla bych moc poděkovat firmě BTV a LOOPER SYSTEMS za jejich skvělé přístroje, které pomáhají ke zdraví bez chemie a invazivních zákroků. Mám agresivní formu RA. Paní ing. Bláhová už si se mnou nevěděla rady, tak mi doporučila zapper. Dlouho jsem se po něm dívala, nakonec mi padl do oka zapper Elzapp. Protože mám bolavé ruce, byla pro mě velká výzva, abych si Elzapp pořídila i s anténou Ramaloop. Jsem dnes neskutečně ráda za tuto volbu, že jsem nešetřila. Našetřila jsem si raději, a koupila jsem si oba přístroje. Mám je asi půl roku a nedovedu si představit jedinou noc bez nich. Jsem od rána do večera v práci, nezbývá mi proto nic jiného, než si pouštět frekvence v noci. Úžasná anténa RaMaLoop odvádí svou práci, a já můžu v klidu spát. Po skončení programu se přístroje samy vypnou.

Hned jak balíček došel, tak jsem RaMaLoop vyzkoušela na psovi. Měl zjištěnou zvětšenou prostatu, nacházela jsem kapky krve na pelechu, a tak jsem mu nechala udělat UTZ. Pouštěla jsem na něho asi tři dny program - zvětšená prostata. Po třech dnech bez známek krvácení. Asi za dva týdny jsme jeli na kontrolní UTZ, kde jsme se měli objednat na operaci, a světe div se, prostata se mu zmenšila o tři čtvrtiny. Preventivně mu teď pouštím frekvence jednou za týden.

Mně se udělala na noze bradavice. Po třech nočních zapperováních bradavice zmizla. Když mě bolí hlava nebo v krku, pustím si RaMaLoop a za hodinu je po bolesti. Bez chemie. Na moje revma už si neberu ani kortikoidy, vůbec nic od bolesti. Z těch všech léků mám navíc díru ve střevě. Takže už žádnou chemii. Běžná medicína, akorát potlačuje příznaky, ale nejde po příčině. Samozřejmě ani očkování na Covid nevidím jako jedinou možnost ochrany. Viry jsou nebuněčné organismy na které stačí MMS. Mám vyzkoušeno. Za dva roky jsem nebyla pozitivní a v kontaktu s COVID pacienty jsem byla hodněkrát. Do ElZappu přímo existují i frekvence na Covid. Není čeho se bát, ani Omikronu. Cítím se v dostatečném bezpečí s MMS a s Elzappem. Nevěřte všemu co chce po nás EU, která zakazuje mluvit o bylinkách, koloidním stříbře, frekvencích, a všemu co nejde přes farmaprůmysl.

Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat BTV za tyto úžasné přístroje, které jsou pro organismus neškodné, ale naopak škodí těm potvůrkám, které jsou příčinou nemocí. Je také potřebné čistit játra, ledviny, plíce a zbytečně je nezatěžovat nevhodnou stravou, chemikáliemi a znečištěným vzduchem. Přístroje RaMaLoop a další pro frekvenční léčení (forma magnetoterapie) doporučuji všem, kdo tomu aspoň trochu věří a nechtěji utrácet za zbytečnou chemii v lékárně. Nenabádám k ignoraci lékařů a klasických medicínských postupů. Pokud ale tyto cesty dlouhodobě nepřinášejí efekt, pak možná stojí za úvahu, vyzkoušet jiné cesty, i když se mohou na první pohled zdát jako nevědecké.

Hana Z. Brno

Chtěla bych se rozdělit o pozitivní závěry, že jsme spokojeni s novinkou - s náramky. Je výborné, že teď už nemusíme držet válečky, a máme volné ruce. Když se při zappování třeba i trochu usne, tak to nevadí. Válečky jsme dříve museli držet pevně, aby byl dobrý kontakt.

Můj přítel prodělal covid, Použil program na covid - plíce, přesto měl oboustranný zápal plic. Byl 10 dní v nemocnici, ale bez teplot. Myslím si, že díky Elzappu měl mírný průběh, přestože není očkovaný a je mu 74 let. Mne se covid vůbec nedotkl, ani jsem neměla pozitivní test.

Nyní, když už je z nemocnice doma, používáme Elzapp skoro každý den, program zápal plic a otoky a jiné programy. Jsme moc rádi za náramky, protože při delších programech občas usneme. :-D

Marie P. z Plzně

Před měsícem jsem měla silnou žlučníkovou koliku, se kterou jsem se rozhodla nejít k lékaři ale zvládnout ji doma. Od největší bolesti mi pomohla NO-SPA, ledování a několik dnů přísné diety. Bolest odezněla, ale potíže přetrvávaly dále.

Manželův kamarád nám nabídl zapůjčení přístroje ElZapp. Po cca týdnu používání ElZappu potíže zmizely. Přístroj jsme vrátili a ihned jsme koupili svůj, který dále používám preventivně.

Zdeňka, Ostrava

V květnu 2018 jsem si zakoupila přístroj ELZapp. Jsem moc ráda, že jej mám. Od té doby jsem neměla žádná antibiotika a vlastně jsem nepotřebovala ani žádné jiné léky. Po více než dvou letech se na Vás obracím s otázkou. Jak a kde lze získat frekvence, které léčí covid 19. Předem děkuji za odpověď a za radu.

S pozdravem Marie P.

RML A1 anténa obdélníková
- Snížení až odstranění akutních bolestí spojených s příznaky, které jsou spojeny s chronickými onemocněními. Snížení se projevuje ve všech soustavách těla, jako je: Kožní, Svalová, Kosterní, Kardiovaskulární, Trávicí, Dýchací, Vylučovací, Rozmnožovací, Endokrinní, Nervová, Smyslová, Imunitní, Lymfatická.
- Snížení až odstranění bolestí spojených s léčením poúrazových stavů.
- Snížení intenzity bolestí, v obou případech, může být na desetibodové stupnici od 1-10, kde 10 je nejvyšší bolest, způsobeno o celých 10 bodů, tedy do bezbolestného stavu.
- Účinná vzdálenost je 2 metry

RML A2 anténa kruhová Dělá totéž, jako obdélníková anténka, ale je účinnější. Potřebný čas na odstranění bolesti je poloviční, tedy do 30 minut,

Zkušenosti s přístrojem Plasmaloop stále dobré - je opravdu znát že je silnější než RamaLoop. Už jsem ho "musel" zapůjčit širší rodině a na vše byl účinný tak se těším až ho budu mít tak za týden zpět zpět a budu zase testovat na sobě :).

Radek S.

K RML: další úžasná zkušenost! Cca měsíc mne trápil zánět sezamových kůstek na levém chodidle pod palcem (mazal jsem Voltarenem (krátkodobá pomoc)). Už jsem byl rozhodnut jít na obstřik, pak jsem na to 2 dny pouštěl RML (program záněty-klouby). Úleva nepřišla hned, ale teď po týdnu je to o 90% lepší. Až zpětně si to uvědomuji. RML používám na žaludek (ale ne každodenně), funguje.

D.V.

Plasmaloop (PL) má proti RPZ velkou výhodu, a to ve váze. Jde o operativnost a manipulaci. Z technického pohledu jsem testoval PL u cca 20 klientů. Výsledky dopadly podle očekávání. Čas na aplikaci frekvencí jsem používal jako u RPZ. Ve vlastní aplikaci frekvencí nevidím rozdíly, ale u RPZ je směrování frekvencí stíněno jeho plechovou základnou. Praktický dosah PL do prostoru může proto zajistit stejnou aplikaci frekvecí pro větší počet klientů. Zde vidím velkou podobnost PL s Athonem. Přitom cena PL je výrazně nižší než u Athonu. Menší komplikace byly jen ze strany nastavování, ale to s Plasmaloopem nemá nic společného. Budicí Zapper nedovede nastavit desetiny Hz pod 1 Hz, což mi občas chybělo. Při spojení PL s Elzapem tento problém z podstaty věci odpadne.

D.R.

Dobrý den, přístroj Zapper a v současné době RaMaLoop udržuje naši rodinu ve vynikajícím zdravotním stavu. Dříve tomu tak nebylo.

S pozdravem Pavel L.

Dosud jsem používal RaMaLoop, protože mi vyhovuje jeho "bezkontaktní" působení. Zvažoval jsem nákup SUPER RAVO ZAPER, kde při propojení s RaMALoopem odpadá zdlouhavější nastavování frekvencí. (Vyzkoušeno). Možnost vyzkoušet si a provnat novinku ElZapp, před zakoupením SRZ, jsem s nadšením uvítal. SRZ je sice dobrá volba, ale ElZapp je určitě lepší. Velikost, váha, výdrž baterií, počet diagnóz, výměnná SD karta, atd. Shrnuto do dvou vět. Na dotykovém displeji ElZappu jednoduše zvolím proceduru, kterých je asi 1200 a připojený RaMaLoop začne automaticky "pracovat". Příjemnou možností je také pozastavení běžící procedury, které mi u SRZ velmi chybí. Ze sestavy ElZapp a RaMaLoop jsem doslova nadšen.

Pavel

Audioreference

A.